Minust

Äärmisel tore, et leidsid tee siia – minu täiesti uude ajaveebi! Olen otsustanud hakata siin sõnastama kõike seda, mis mind Eesti filmimaastikul puudutab ja mida ma oluliseks pean. Olles olukorda juba mitmeid aastaid jälginud, hakkan siiski keskenduma 2014. aasta lõpust alates linastuvatele filmidele või filmidele, mille teekond saab alguse just nüüd, 2014. aastal. Kindlasti on kinolinale jõudvad siinsed filmid muutunud aasta-aastalt paremaks ja kuna ei ole oodata ka mingit “tagasilangust”, siis on meil kindlasti ees põnevad ajad!

Oma filmihuvi olen peamiselt rakendanud küll vaatajana kinos käies, kuid üpriski suureks on kasvanud ka minu kodune arhiiv – ostetud ja lindistatud DVD-plaate on seal juba väga palju. Kuigi mitte miski ei asenda filmi vaatamist kinos, soovitan siiski ka plaate osta ja neid aeg-ajalt kodus üle vaadata.

Loodetavasti hakkab siin blogis uusi postitusi ilmuma igal nädalal – Eesti filmimaastikul (sh anima- ja dokumentaalfilmid, ehk ka telefilmid ja mõni põgus põige telesarjade juurde) peaks selle jaoks piisavalt palju põnevat toimuma!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s